מי אנחנו

קבוצת עוף טוב, יצרנית מוצרי המזון האיכותיים מעוף והודו המובילה בישראל, נוסדה בשנת 1963. הקבוצה מורכבת מ 3 מרכזי פעילות : חטיבת גידול חקלאי, חטיבת מזון טרי ומפעל מוצרים. הקבוצה נמצאת בבעלות קיבוצי עמק הירדן ועמק המעיינות, באמצעות: 50% צמח נכסים בע"מ ו 50% עט"א אגש"ח (עוף טוב אחזקות אגודה שיתופית חקלאית).

 

הסיפור שלנו מתחיל בתעשייה מבוססת חקלאות, בגבולה המזרחי של מדינת ישראל . במשקי עמק הירדן ועמק המעיינות נבנו עשרות לולים של עופות והודים. ב- 1963 נוסדה חטיבת המזון הטרי של עוף טוב ע"י המשקים בעמק הירדן ובעמק המעיינות, במטרה לספק מענה לתוצרת החקלאית מענף הלול החקלאי בקיבוצי האזור. כיום החטיבה החקלאית אחראית על פעילות הגידול ומעניקה שירותי ליווי, פיקוח ווטרינרי והדרכה צמודה למגדלים הנמצאים באינטגרציה; חטיבת המזון הטרי מטפלת בכ- 100אלף יח' עוף והודו ביום. מפעל המוצרים הוא אחד מהמפעלים המתקדמים בישראל המשלב איכות, יצירתיות וחדשנות עם אופי משפחתי ומוצרים "ביתיים". איכות הציוד וקווי היצור החדישים במפעל, ממצבים את עוף טוב ברמה הגבוהה של מפעלי המזון מסוגו בארץ.

 

קבוצת עוף טוב חרטה על דגלה את תחום אבטחת האיכות וכיצרנית מזון ותיקה, הקבוצה עומדת בכל הדרישות בתחום איכות ובטיחות המוצר, לפי תקני ISO 9001:2008 , HACCP , אישור USDA משרד החקלאות האמריקאי, GMP.

 

בשנת 1979 הוקם מפעל השניצלים הראשון בישראל, בצמוד לחטיבת המזון הטרי. ב- 1993 נבנה המפעל מחדש לאחר שריפה. בשנת 1999 נרכש מפעל הוד לבן (נוסד במקור ב 1970) ע"י עוף טוב והוטמע לתוך מערך מפעל המוצרים החדיש, בעמק המעיינות.

 

כיום, קבוצת עוף טוב מעסיקה כ-900 עובדים. המפעל משתרע על שטח של כ- 40,000 מ"ר.

 

עוף טוב שמה לה למטרה להציע מוצרים במנעד כשרויות רחב המתאים למגוון הקהלים והשיטות ההלכתיות. לפיכך, תמצאו את מוצרי האיכות של החברה במבחר כשרויות מהודרות: מוצרים בכשרות בד"צ מהדרין – הרב רובין, מוצרים בהשגחת הרב מחפוד שליט"א ומוצרים בכשרות אוירבאך מהדרין- בהשגחת הגר"ד אוירבאך.

 

קבוצת עוף טוב מייצאת לארצות הברית ומדינות אירופה. כיצואנית קבוצת עוף טוב, עומדת בכל המבדקים האמריקאים, הקנדיים והאירופאיים. (USDA, EFSA , OIE). עוף טוב מובילה את היצוא לשוק הכשר בתחומי פעילותה.

 

מוצרינו מתחילים את דרכם בתנאי גידול אופטימאליים וטבעיים, המשפיעים על כל תהליך הייצור ועל האיכות הגבוהה של המוצרים הסופיים שלנו.

 

100 אצלנו בבית

 

הכל מהמשקים שלנו: פיקוח ישיר על המשקים שלנו, משקי עמק הירדן ועמק המעיינות, כך אנו מצליחים לשמור על היגיינה ובקרת האיכות משלב המדגרה.

 

הכל בהכנה עצמית: הכנת המוצר הסופי מתבצעת במפעל עוף טוב בלבד.

 

הכל באחריות: מוצרינו עומדים בתקנים המחמירים ביותר:

-          תקן בטיחות HACCAP – באישור השירותים הוטרינאריים ובאישור משרד החקלאות האמריקאי

-          תקן 9001 ISO - באישור המכון לבקרה ואיכות

-          בדיקות­ מעבדה חיצוניות ועוד

 

הכל טעים: השניצלים, הקציצות, הפסטרמות ושאר מוצרינו הם האיכותיים ביותר בשוק וכמובן...הטעימים ביותר

 

מוצרים איכותיים - טעמים אהובים

 

עוף טוב הייתה הראשונה להשיק כבר בשנת 1980, מגוון רחב של שניצלים מוכנים לאכילה ובשנת 1996 השיקה את השניצל האמיתי הראשון בסגנון חמם והגש.

עוף טוב מקפידה ותקפיד על הנוחות, הזמינות וקלות ההכנה של מוצריה, על איכותם כמו גם על טעמם העסיסי והמובחר.

בין מגוון המוצרים של עוף טוב תוכלו למצוא:

 

שניצלים וקציצות מ-100% רכיבים טבעיים

שניצלים ביתיים, דקים בצורות שונות ובטעמים וציפויים שונים המתאימים לכל גיל ולכל חך. המוצרים עשויים 100% רכיבים טבעיים ורובם דלי כולסטרול:

*      בלי E-NUMBERS

*      בלי תוספת פוספטים

*      בלי צבעי מאכל

*      בלי חומרים משמרים

*      בלי תוספת מונוסודיום גלוטמט

 

הקפאה מהירה יחידנית:

ü      במטרה ליהנות מכל הטוב שבשניצל, אנו מקפידים על תהליך הכנה מהיר במיוחד האורך כשעה: השניצל מטוגן עד 30 שניות, נאפה מס' דקות ומיד עובר להקפאה מהירה יחידנית (IQF).

ü      יתרונותיה של ההקפאה המהירה הם:

ü    * הורדת טמפרטורת השניצל מ – C °75 ל– C °18 - ,תוך 45 דקות.

ü      *מניעת היווצרות גבישי קרח גדולים בתאי הבשר ושמירה על שלמותם.

ü      *שמירה על איכותו הגבוהה של החלבון ועל ערכיו התזונתיים של הבשר.

ü      * שמירה על העסיסיות והטעם של השניצל.

 

פסטרמות, נקניקים: עוף טוב מציעה לכם מגוון של פסטרמות איכותיות (רובן דלות שומן) ונקניקים משובחים בטעמים מיוחדים ובתיבולים מגוונים. המוצרים שלנו מגיעים בפריסה אישית במעדנייה, ארוזים באריזה מראש, או בצורת פרוסות דקות. בכל צורה שבה תבחרו, הפסטרמות שלנו הן :

ü       * עשויות מנתחים שלמים

ü      * ללא תוספת מונוסדיום גלוטמט

ü      * ללא גלוטן

ü      * ללא צבעי מאכל מלאכותיים

ü      * ללא שומן טראנס

 

נקניקיות: ילדים אוהבים נקניקיות., אנחנו מבינים את הצורך לתת לילדים מזון אהוב ומוכר אבל עם ערכים תזונתיים ראויים, לכן אנחנו מגישים להם נקניקיות מובחרות מבשר איכותי וללא רגשות אשם.
עוף טוב מציגה מוצר איכותי וחדש -
נקניקיות שהבשר היחיד בהן הוא חזה עוף משובח. עם 40% יותר חלבון!

בנוסף: כל הנקניקיות שלנו הן ללא תוספת מונוסדיום גלוטמט, ללא גלוטן, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא שומן טראנס. מגיעות בגדלים ובמארזים שונים, בטעמים מוכרים, מיוחדים ואהובים.

 

נקניקים יבשים: קבנוסים מובחרים ונקניקים יבשים שמשאירים טעם של עוד ומשדרגים כל ארוחה. הקבנוסים שלנו טעימים כנשנוש או כתוספת בבישולים. כמו כן, יש לנו גם מוצר מיוחד- קבנוס מופחת שומן רווי.

הקבנוסים שלנו הם ללא תוספת מונוסודיום גלוטמט, ללא שומן טראנס, ללא גלוטן, ללא צבעי מאכל מלאכותיים, ללא תוספת פוספטים!

 

טרי ארוז: מהיום לא צריך להתאמץ- בחרנו, ניקינו, וארזנו במיוחד בשבילך-נתחים משובחים טריים ואיכותיים. כך שמהיום לא צריך להתאמץ, וגם לא לחכות בתור אצל הקצב. הנתחים של עוף טוב (כרעיים, שוקיים, חזה, עוף שלם, וכו') מגיעים טריים, נקיים ומוכנים לשימוש.

 

עוף טוב – יש יותר טוב?!