מאמרים מקצועיים

חזה עוף 100% רכיבים טבעייםהשניצל כבר מזמן הוכתר כאחד המאכלים האהובים על ילדי ישראל, אבל לאחרונה מחקרי בריאות עולמיים ותוכניות מחקר, מעלים שאלות ותהיות על מה באמת אנחנו מגישים לילדים בצלחת. במהלך חדשני ובפיתוח פורץ דרך ברמה בינלאומית, עוף טוב השיקה סדרת שניצלים איכותיים מנתח שלם ומ- 100% רכיבים טבעיים.

עוף טוב תוספי מזון טבעייםבעולם אידיאלי כל משפחה תגדל את הירקות שלה בגינה ותאפה את הלחם בעצמה, אך בעולמינו המודרני והמתועש, כל זה נשמע כמו חלום רחוק. חלק גדול מהמזון שאנו אוכלים הוא מזון שיוצר ע"י תעשיית המזון שצריכה לעיתים לשנע את המזון למרחקים ויחד עם זאת לדאוג שישמור על טריות, מראה, טעם ועל חיי מדף ארוכים.

image 02ד"ר אילת הררי, דיאטנית ויועצת התזונה של חברת "עוף טוב"

שניצל עוף טוב מרכיבים טבעיים בלבדחברת עוף טוב כחברה מובילה בתחום השניצלים והקציצות, קידמה מהלך חדשני ומורכב והשיקה פיתוח חדש ברמה בינלאומית, בתחום המנה העיקרית. שניצלים, קציצות ומוצרים חשופים, מוכנים קפואים העשויים מ- 100% רכיבים טבעיים ואיכותיים. הכול כדי לתת שקט נפשי והבטחה שהילדים מקבלים מנה מזינה ואיכותית על הצלחת.

שניצל ביתיהשניצל כבר מזמן הוכתר כאחד המאכלים האהובים על ילדי ישראל, אך לאימהות העובדות של היום לא תמיד יש זמן להכין אותו בבית, כמו שהיו רוצות. בדיוק כאן חברת "עוף טוב" נכנסת לתמונה עם הפתרון המושלם לאימהות, שלא מוכנות להתפשר על איכות המזון של ילדיהן.

עוף טוב 100% רכיבים טבעייםהשניצל כבר מזמן הוכתר כאחד המאכלים האהובים על ילדי ישראל, אך לאימהות העובדות של היום לא תמיד יש זמן להכין אותו בבית, כמו שהיו רוצות. בדיוק כאן חברת "עוף טוב" נכנסת לתמונה עם הפתרון המושלם לאימהות, שלא מוכנות להתפשר על איכות המזון של ילדיהן.

עוף שגדל ללא אנטיביוטיקהתחום המזון המוכן מאופיין בשנים האחרונות בשאיפה להביא לצרכנים מוצרים איכותיים עם מיעוט רכיבים וממקור טבעי על מנת להבטיח מוצרים פחות מתועשים ויותר איכותיים תחת החשיבה של Clean label.

הדינוזאור של עוף טוב מסדר לילדים שעות של הנאה! 

(או הנאה של שעות...)

חשבתם שהדינוזאורים נכחדו? יש לנו חדשות בשבילכם – לרגל השקת השניצל החדש שלנו, שניצל בצורת מספרים מ- 100% רכיבים טבעיים, אנחנו בעוף טוב מצאנו דינוזאור אמיתי (או כמעט אמיתי...) שיעזור לילדים שלכם לאכול בריא וגם ללמוד וליהנות על הדרך. 

חברת ''עוף טוב'' משיקה שניצלים חדשים בצורות מקוריות במיוחד לילדים מ- 100% רכיבים טבעיים:

שניצל עוף מספרים - נאגטס עוף בציפוי מעודן - נשנושי עוף עסיסיים

 
   

 בעקבות הצלחת השקת סדרת השניצלים מ-100% רכיבים טבעיים שזכתה גם בפרס ''מוצר השנה'' על פיתוח חדשני ופורץ דרך ולאור הביקוש הרב למוצרי הסידרה, חברת ''עוף טוב'' משיקה שניצלים חדשים בצורות מקוריות במיוחד לילדים העשויים מ- 100% רכיבים טבעיים:

שמן זית, לא רק חומצות שומן חד בלתי רוויות
מור וילק, טכנולוגית מזון, מתמחה בשמן זית